03.03.2017

Десять заповідей

Десять заповідей

Багато років тому в серці пастора нашої церкви Івана Дегтяра оселилася заповітна мрія (на той час нездійсненна): поставити в нашому селищі монумент «Десять заповідей». Час ішов, а його бажання ставало все більш палким та передавалось іншим. І от, нарешті, ця радісна, хвилююча подія відбулася: в центрі Криничок завершено зведення кам’яних скрижалей з десятьма заповідями. Значення біблійного пам’ятника важко переоцінити – адже кожному, хто проходитиме мимо, таблиця буде нагадувати, як треба жити на землі. Віримо, що така наочна демонстрація Божих настанов принесе благословення кожному мешканцю нашого містечка. Крім того, факт встановлення релігійної споруди є символічним. Цим самим ми заявляємо, що визнаємо Господа Бога і свою залежність від Нього та Його Слова.

 Процес реалізації проекту (через молитви, позитивне рішення селищної ради, погодження районної державної адміністрації, надходження коштів, безпосередньо виготовлення стели) був надзвичайно цікавим. Відгукнулося багато небайдужих: друзі й знайомі з Італії та США, місцевий фермер, віруючі інших євангельських церков, мешканці Криничок. Звісно, спов­на були задіяні прихожани Християнської харизматичної церкви повного Євангелія «Слава». Хочемо висловити щиру подяку всім, хто сприяв у цьому доброму ділі. Було приємно відчувати підтримку, чути слова підбадьорення від простих криничан. Для них ми і старалися. Бо ж Закон даний нам Богом не для того, щоб покарати нас, а для того, щоб нам було добре. Тож мріємо, щоб слова, які дорослі і діти будуть читати, йдучи повз монумент, оживали в серцях і приносили благословення.

Маємо велику надію, що споконвічне Боже Слово, наповнене силою Святого Духа, оселиться в душах наших односельців, відкриє їм Божі любов, віру, свободу, захист, успіх. Серце переповнюється радістю, бо істина Божого Слова в нашому населеному пункті піднесена і зайняла почесне місце. І нехай так стається у кожному куточку рідної України. Благословляємо всіх людей пізнавати Господа ­Ісуса Христа, адже Він віддав за нас своє життя, взяв на себе всі наші провини та подарував нам спасіння.

Лілія ЯЛОВА, Олена ДЕГТЯР, смт.­Кри­нички, Дніпропетровська обл.

Вгору