04.05.2017

МИР ВАМ, ШАНОВНА РЕДАКЦІЄ...

МИР ВАМ, ШАНОВНА РЕДАКЦІЄ...

Мир вам, шановна редакціє газети «Місто на горі»!

Пише вам Галина, ваша читачка. Хочу висловити подяку за газети, які ви нам надсилаєте. Ми їх роздаємо у всіх населених пунктах, де є бажаючі отримувати. Люди читають і очікують нових випусків.

До написанння листа мене підштовнув випадок з особистого життя, до якого причетне «Місто на горі». Не так давно дуже захворів мій двоюрідний брат. Зібралась я і поїхала у Вознесенськ провідати його, взявши Біблію та кілька примірників свіжого номера газети. Сім’я моїх родичів – люди невіруючі. Тому я заходилася розповідати їм про Бога, про Спасителя Ісуса Христа. Брат уважно слухав, а дружина клопотала по дому. Послухає трішки і знову піде. Накінець я її посадила біля себе і кажу: «Ось послухай статтю». І прочитала їй з газети, як чоловік все життя біг, спішив, працював, а на старості... з чим залишився? З хворобами і пустим серцем. І тут дружина брата вигукнула: «Та це ж про нас написано! Це ж точно ми!» – «А ось і молитва», – кажу. – «Оцю молитву нам треба кожен день читати?» – «Ні, один раз від усього серця сказати перед Богом, ревно покаятися у своїх гріхах», – відповіла їм. На другий день вони обоє щиро покаялись. Через місяць брата не стало – помер. Але він пішов з життя прощеним, омитим кров’ю Ісуса Христа. Слава Богу за Його милість! Господь робить Свою роботу в серцях людей, які відкриті до Нього, і ваші газети спонукають їх до роздумів, до пошуків Бога і Його правди.
Ми щиро вдячні за вашу працю! Вона дійсно необхідна, цінна і важлива. Хай Господь благословляє вас і надалі, дає нових сил і бажань працювати на Його ниві і кликати людей до Бога! Всім вам зичимо щастя, радості, здоров’я, нових звершень і перемог!

Галина, Черкаська обл.

Вгору