05.07.2016

ЗАХОТІВ ПОКЕПКУВАТИ

ЗАХОТІВ ПОКЕПКУВАТИ

Одна жінка була істинною християнкою. Вона вірила, що Бог милостивий і щедрий. Якось, коли у неї не вистачало грошей навіть на те, щоб нагодувати дітей, вона зателефонувала на радіостанцію і залишила там звернення до Бога з проханням допомогти. Співробітники радіо з розумінням поставилися до віруючої жінки, але одного зі слухачів, чоловіка багатого, її слова зачепили й обурили.

Він був переконаним атеїстом, тож вирішив зробити собі приємність, покепкувавши над незнайомкою. Дізнавшись, де та проживає, покликав свою секретарку і доручив їй купити багато продуктів. Дівчина накупила м’яса, сирів, солодощів – все найвищого ґатунку. Яким же було її здивування, коли начальник дав розпорядження доставити кошик за вказаною ним адресою і якщо господиня запитає, хто надіслав їжу, сказати, що це від диявола.

Коли секретарка вручила незнайомці продукти, та була настільки зворушена, що з її очей полилися сльози. Вона не переставала дякувати і благословляти дівчину. А коли вже почали прощатися, секретарка поцікавилася: «А ви не хочете дізнатися, хто надіслав вам ці гостинці?» Жінка спокійно відповіла: «Ні. Це абсолютно не важливо, тому що коли Бог каже, то навіть диявол підчиняється».

Вгору