02.10.2015

ТЕСТ НА ВІРУ

ТЕСТ НА ВІРУ

Трагедія сталася 1 жовтня біля десятої години ранку в невеличкому містечку поблизу Портланда (штат Орегон, США). В коледжі, де навчається більш ніж 13 000 студентів, молодий чоловік (місцевий житель) влаштував стрілянину, в результаті якої загинуло 10 і було поранено не менше 20 осіб. Зловмисник спочатку застрелив професора, який читав лекцію, а потім почав вимагати від студентів, щоб вони називали своє віросповідання. У тих, хто відповідав, що він християнин, лиходій зі словами: «Через кілька секунд ти побачиш Ісуса» – випускав кулю. І звертався зі своїм запитанням до наступного.

Студенти, що стали заручниками цинічного і зухвалого злочинця, бачили, що відбувається з тими, хто сповідував Христа, але навіть у цій надзвичайно драматичній ситуації вони залишалися вірними своєму Господу. Молоді люди постраждали за ім’я Ісуса, але не зрадили Його. Їх ніхто не попереджував, що їм доведеться пройти тест на віру. У них не було часу, щоб підготуватися до такого страшного іспиту. Їм не дали права на дзвінок батькам чи пастору. Перевірка була раптовою... Чи віриш ти в Христа? Що я або мій син відповіли б на це запитання під дулом пістолета? Не знаю... А ці, здавалось би, пересічні американці виявилися тими, ким були насправді – істинними християнами. Скорбота і співчуття сім’ям загиблих.

Уявляєте, якби вбивця запитував: ти мусульманин? Куля в голову. Або: ти гей? Куля в голову. Світ від такого здригнувся б. Всі би наголошували на цьому факті, засуджували нетерпимість до тих, хто думає по-іншому, закликали до толерантності... А коли за Христа вбивають, то навіть новинні канали не вважають за потрібне вказати на справжню причину трагедії. Християн ненавидять не тільки в мусульманських країнах, а й у найбільш демократичній християнській державі.

 Павло КОБЗАР, м.Спокен, США

Вгору