07.03.2017

МАМИНА НАУКА

МАМИНА НАУКА

Про наших матусь можна сказати багато хорошого. Вони добрі, працьовиті, лагідні, турботливі і, звісно ж, усім серцем бажають своїм дітям доб­ра. Кожен з нас, звичайно, переконаний, що його мама – найкраща. І кожен, безперечно, має рацію. Я теж так думаю про свою матусю. Саме вона відкривала мені світ, допомагала робити перші кроки, ділилася мудрістю, та й зараз я не обходжуся без її порад. Пам’ятаю, як вона вчила мене виводити палички та кружечки, поливати квіти, мити посуд, варити борщ, смажити рибу і ще багато-багато чого. Але головне, чого навчила мене моя мама, – це вірити. Вірити у всемогутнього Бога, жити за Його повеліннями та щодня славити Його.

Моя мама народилася у благополучній, інтелігентній сім’ї. Відмінно вчилася у школі, успішно вступила до педагогічного інституту. Будучи студенткою, вона познайомилася з дівчиною, яка відвідувала якусь дивну церкву. Одного разу Оксана (так звали нову подругу) запросила маму піти з нею на святкове богослужіння. В залі, де зібралося чимало людей, читали Біблію і пояснювали прочитане зрозумілою мовою. Найбільше їй сподобалось, що прихожани тієї церкви, називаючи себе християнами, дійсно старалися бути схожими на Христа. З часом мама, вникнувши в суть біблійних істин, з’ясувала для себе, що насправді церква зовсім не дивна, а навпаки – зрозуміла і правильна. Зі своїми сестрами та братами у Христі моя мама досліджувала Біблію, вчилася вірити і намагалася втілювати Господні заповіді у життя. Тобто вірити не просто в душі, а по-справжньому, адже віра без учинків мертва. Так почалася її християнська дорога – дорога, якою вона йде до цього часу. І зараз моя рідненька з упевненістю каже, що зроблений в юності вибір був правильним, адже, лише завдячуючи Ісусу Христу, вона знаходила вихід із, здавалось би, безнадійних ситуацій, яких в її житті було немало.

Тепер я, сама ставши мамою, теж стараюсь виховувати своїх діток добрими та щирими, навчаю їх багатьом справам, без яких у житті не обійтися. При цьому усвідомлюю, що найголовніше покликання матері – привити своїм дітям віру в Бога, щоб вони завжди мали в Кого шукати порятунку, допомоги, захисту, підтримки. А ще тому, що тільки з Ним життя наповнюється справж­нім смислом.

Ірина ВІТМАН, м.Ніжин

Вгору