Раді вітати вас на сайті християнської місіонерської газети "Місто на горі".

Основна мета нашого видання – проповідь Євангелія (звістки про спасіння) всім, хто ще не пізнав Бога, не народився згори, від Святого Духа. Це послання у світ від тих, хто вже увірували в Божого Сина. Саме тому автори публікацій намагаються писати мовою, доступною для сприйняття не тільки християнами, але й тими, хто шукає Бога і бажає пізнати Його особисто. Нами рухає бажання донести до людей радісну звістку про спасіння, зацікавити їх Богом, Царством Божим, церквою. Ми прагнемо, щоб газета дарувала кожному читачеві світло надії на спасіння, відроджувала дух, огортала серце радістю благодаті, зміцнювала у вірі та утверджувала в Божих заповідях.

У кожному номері газети в рубриці "Спасіння в Ісусі" друкується стаття, в якій проповідується Добра Новина для неспасенних людей, звучить заклик до покаяння і пропонується молитва, яка є першим кроком людини до Бога. Саме до вас, тих, хто ще не пізнав радості спасіння, не відчув повноти Господньої милості і благості, ніколи не перебував у Божій присутності, линуть від Отця Небесного прощення та любов. Вам адресуються заклики та настанови, Бог дивиться на вас з надією і чекає.

IMG_6

На сторінках газети також можна познайомитися з думками священнослужителів різних релігійних конфесій, знайти чітке обґрунтування того, чому людям варто дотримуватися законів Біблії, дізнатися про способи християнського служіння, отримати корисні духовні поради, перейнятися історіями наших дописувачів, долі яких докорінно змінилися в Ісусі Христі, і просто відпочити душею за читанням художніх нарисів, притч та розповідей про визначних історичних постатей.

Газета виходить щомісячно, тиражем 70 тисяч примірників і розповсюджується в 20 областях України. Читають наше видання як у великих містах, так і в районних центрах та найвіддаленіших селах. «Місто на горі» отримують на заході і сході, півдні і півночі нашої держави, в зоні антитерористичних дій (в тому числі на передовій) та на окупованій території Донбасу. Розповсюджується безкоштовно. Видається на благодійні пожертвування.
Використання матеріалів можливе без узгодження з редакцією газети, але за умови посилання на газету «Місто на горі». Дякуємо.

 

Вгору